Luty

 

ZEBRANIE 16.02.2018 r.

        W piątkowe popołudnie odbyło się zebranie na które stawiło się 10 -ciu członków i 1 sympatyk naszego klubu.
Głównym tematem było rozstrzygnięcie konkursu na Najaktywniejszego Turystę – Kolarza.
        W naszym konkursie brało udział 5 osób i tak oto:
za V i IV miejsce nasi turyści – kolarze otrzymali dyplom za udział i podgrzewacz do rąk wielorazowego użytku. A za zajęcie I, II i III miejsca otrzymali puchary, dyplomy, podgrzewacze do rąk i ufundowane przez DECATHLON MIKOŁÓW koszulki rowerowe.
 
I tak oto wyglądała ogólna klasyfikacja:
 
V miejsce – Dariusz Parzniewski 411 pkt
IV miejsce – Agnieszka Kamińska 431 pkt
III miejsce – Andrzej Eichner 612 pkt
II miejsce – Andrzej Rygulski 1078 pkt
I miejsce – Józef Leboch 1690 pkt
 
        Po rozdaniu nagród przyszedł czas na wręczenie podziękowań za czynny udział w życiu klubu i wszelką pomoc jaką nas obdarzyli nasi członkowie.
        Na koniec wręczyliśmy Dyplom i skromny upominek jakim były kubeczki z motywem rowerowym dla Andrzeja i Violetty Eichner, za wszelką pomoc przy organizowaniu ognisk i zaopatrzenia bufetu na wielu naszych wyjazdach. Dzięki ich poświęceniu i zaangażowaniu nie doszło by do skutku wiele ognisk. Także jesteśmy bardzo za to wdzięczni.
        Po naszym wystąpieniu głos zabrał Adi i również w imieniu członków podziękował Prezesowi i jego żonie za wkład i rozkręcenie naszego klubu m.in. prowadzeniu strony.
        Następnie Ela przedstawiła stemple jakie przygotowała na nadchodzący GYBURSTAG oraz projekt banera. Zrobione były również 4 stemple na inne wyjazdy rowerowe.
         Potem omówiliśmy nadchodzące wycieczki rowerowe w marcu i ustaliliśmy następne zebranie na 2.03.2018 na 17:00. Na tym zebranie zakończyliśmy.
 
 
 
 

RAJD WALENTYNKOWY Z KTK GRONIE 14.02.2018 r.

 
        W środę 14.02.2018 dwóch Andrzejów wybrało się na Walentynkowy Rajd do Tychów. Aby dojechać na wyznaczoną godzinę wyruszyli z Łazisk Górnych o 8:30 i udali się przez Łaziska Średnie – Wyry – Wilkowyje do Tychów gdzie o godz. 10:00 mieli wyruszyć z Groniami do Bierunia.
        Pod siedzibą PTTK w Tychach spotkali się sympatycy dwóch kółek i po przywitaniu wszystkich wyruszyli w drogę. Trasa prowadziła przez Cielmice – Świerczyniec – Bojszowy, aż do Sanktuarium św. Walentego. Na miejscu była możliwość zwiedzenia zabytkowego kościółka, a korzystając z okazji można było zrobić kilka zdjęć z wnętrza.
        Po zwiedzeniu kościoła udali się w stronę ryneczku, aby zrobić fotkę z Bieruńskim Utopcem, potem już kierowali się w stronę Cielmic tylko drugą stroną i tym razem przejechali kawałek wzdłuż jez. Paprocańskiego i przez lasy kobiórskie wrócili do Łazisk Górnych.
        Wyjazd ten nie obył się bez niespodzianek, otóż Adi złapał gumę, jednak wyjazd był udany bo przejechali ok 56 km.