Luty

KLUBOWE ROZBIERANIE ŚWIĄTECZNEJ CHOINKI 2.02.2019

W sobotnie przedpołudnie przy słonecznej i wietrznej pogodzie, ośmiu śmiałków wybrało się, aby rozebrać świąteczną choinkę w lesie na Gostyni. O godz. 10.30 spotkaliśmy się na granicy Wyrów i Łazisk Górnych, a potem pojechaliśmy w kierunku jez. Wicie we Wyrach na miejsce drugiego spotkania, jednak już nikt do nas nie dołączył.

Po zrobieniu foty udaliśmy się do lasu. Niestety plusowa temperatura od 2 dni działała na naszą niekorzyść, bo śnieg rozmiękł i odkrywał warstwę lodu. Ciężko było jechać na rowerze w tej brei bo co chwila koła objeżdżały, miejscami nawet trzeba było prowadzić rower.

Po ciężkiej przeprawie w promieniach słonecznych dojechaliśmy do miejsca gdzie stała ustrojona przez nas choinka. Przeskoczyliśmy na drugą stronę i pościągaliśmy ozdoby z drzewka. Jeszcze tylko kilka fotek i trzeba było wyjechać z lasu.

W końcu wszyscy bez szwanku wyjechali na upragnioną drogę asfaltową. Jadąc przez Gostyń skręciliśmy na Łaziska Średnie  na Ynzlę, gdzie zrobiliśmy ognisko i upiekliśmy kiełbaski. Po mile spędzonym czasie, wszyscy  rozjechali się do domów.